Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől lehet büdös a múlt hét...

Mitől lehet büdös a múlt hét hétfőn felragasztott korona?

Figyelt kérdés
Előtte egy ideig ideiglenesen volt, akkor is büdös volt. Akkor azt mondták, hogy a kioldódott ragasztó lehetett büdös. Amikor lejött írtam is ide kétségbeesetten, hogy szerintem elrohadt alatta fog. A doko viszont felragasztotta simán véglegesen. Azóra bűzlik megint, a fogselyem is iszonyatos szagú ott. Valamint nagyon magas is a csiszolás ellenére is.
2017. febr. 16. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
A korona és a ragasztó szerintem nem lehet büdös. Ha rohadt fog szagot érzel, akkor az bizony az. Viszont a korona alól nem jöhet ki a szag, szóval a fognyaknál lehet valami, vagy az ínyednél. Esetleg a mellette lévő kezdett romlani.
2017. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A mellette levő biztos nem rossz.

Lehet hogy az ínyem lehet még gyulladt? Vagy alá megy az étel? Hetek őta ezen kattogok, többször vissza is mentem hozzá már.

Amikor előszö, ideiglenesen felragasztotta, akkor is ez ment.

Életem legrosszabb döntése volt. Ma már ott tartottam, hogy inkább kihúzatom.

2017. febr. 16. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyulladt ínytől is lehet. Étel nem tud alámenni. Régen nekem is ez volt a félelmem, de nemrég szedtek le nekem koronát, (kicserélték) és az amilyen masszívan állt ott, és amilyen soká tartott leszedni, akkor már rájöttem, hogy az alá biztos nem mehet semmi. De szerintem az ételmaradéktól sem lehet rohadt fog szagú. Nem gondolkodtál azon, hogy megnézesd másik orvossal? Nem biztos, hogy meg kell bánnod, csak lehet van ott még valami más baj is. Mitől vagy olyan biztos benne, hogy ott a környékén nincs egy mások kis lyuk? Esetleg a két fog között?
2017. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Másik kérdésem még, hogy mikor rakták fel? Mert majdnem két hétig én is idegennek éreztem, és magasnak, már majdnem vissza mentem, mire végül megszoktam.
2017. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
November végén ideiglenesen, múlt héten véglegesen.
2017. febr. 16. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!