Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtétre kit...

Bölcsességfog műtétre kit ajánlotok Budapesten?

Figyelt kérdés

Ki kell műteni a két alsó bölcsességfogamat, ami várhatóan komplikált lesz. TB-re sajnos egy tapasztalatlan orvos műtene, úgyhogy kénytelen vagyok magánra menni.


Tudnátok ajánlani olyan szájsebészt, aki 40 ezer/fog alatt szépen megcsinálná?


Előre is köszönöm: egy rettegő 18 éves lány



2022. febr. 4. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Óbudán Dr. Haraszti János. Sajnos nincs meg a telefonszáma. :(
2022. febr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az implant centerben nekem

[link] Kármán Attila (van kettő ilyen nevű itt, de ő a vezető szájsebész)szedte ki a bölcsességfogamat 10 perc alatt minden probléma nélkül, pedig én is ugyanígy rettegtem, és akkor elhatároztam, hogy szájsebészeti problémával soha máshoz. Utána még 2 beültetést is csinált nekem. Aztán harmadjára egy másik ottani orvos, egy fiatal Nagy Eszter tudott fogbeültetésre időben fogadni, és nem bántam meg, ő is biztos kezű, igényes. Az árak, úgy látom, a feladattól függőek -tól-ig, és ők szeretnek panorámaröntgennel kezdeni, ami plusz 8 ezer. Mindkettőjüket szívesen ajánlom, és a beteghez való hozzáállásuk is korrekt, semmilyen fájdalmat nem okoztak.

2022. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. febr. 10. 08:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha még aktuális, akkor fog dent, Újpest központ! Nekem 30 volt az alsó felső, nagyon jó szájsebész van, nem is éreztem semmit! Nagyon korrektek!
2022. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!