Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfehérítési tipp, ami...

Fogfehérítési tipp, ami hasznos is?

Figyelt kérdés
Egy kedves fogorvos ismerősöm titkos "módszere" a ragyogó fehér fogakra, hogy nem iszik kávét, vörösbort, és nem dohányzik. Nos, én sem iszom ezeket és nem bagózom, rendszeresen leszedetem a fogkövet, mégis eléggé sárgák a fogaim már gyermekkorom óta. Valószínűleg eredetileg ilyenek lehetnek, azaz ilyen sárgán nőttek ki. Fehérítő fogkrém sem használ sajnos és nem szeretnék olyan módszerekhez folyamodni, amik tönkreteszik a zománcot. Szódabikarbónát próbáltam, kb 1 napig tűnt fehérebbnek, utána még sárgábbnak és undorítóbbnak látszik. Viszont nem tudok ezzel az állapottal megbarátkozni, mert úgy néz ki a fogsorom, minta teljesen el lenne hanyagolva, általános iskolás koromban sokszor be is szóltak miatta, holott én rengeteg időt és energiát fordítok megfelelő fogápolásra. Mivel lehetne elérni egy fehérebb fogsort?
2022. febr. 13. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Crest fogfehérítő tapasz, Emagról pl lehet rendelni. Ez tényleg használ is, nem úgy, mint a többi bolti cuccos.
2022. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1# nem kenne..
2022. febr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel orvosi fogfeheritest
2022. febr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
#2 mit nem “kenne”? Fogfehérítőt kérdezett, ajánlottam.
2022. febr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Hulyegyerek, tonkrebassza a fogat.
2022. febr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!