Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszuvasodásra jellemző,...

A fogszuvasodásra jellemző, hogy ha megmosom a fogam akkor elmúlik a fájdalom?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve fáj az egyik fogam visszatérően. Egy héten egyszer max kétszer érzem, hogy rákezd erősen fájni, néha még ennél is ritkábban.


Tegnap éjjel a semmiből megint elkezdett fájni de élesebben nyilalt mint valaha.

Valahogy elaludtam, de reggel mikor felkeltem nagyon érzékeny volt és még fájt egy kicsit.


Azonban miután megmostam alaposan azt a területet teljesen megszűnt a fájdalom és azóta megint nem érzem.


Ez lehet fogszuvasodás szerintetek? A fogszuvasodásra stimmelnek a tünetek?



2022. febr. 15. 01:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem gyanús, hogy ez lyukas, nagoyn elhúztad, menj el megcsináltatni nehogy gyökérkezelés legyen belőle, az eszetlen pocsék, főleg ha van is kis egyediség a foggyökér útjában
2022. febr. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gyökérkezelt fogról van szó.


7-8 éve lett gyökérkezelve.

2022. febr. 15. 01:52
 3/5 A kérdező kommentje:

Mármint, hogy pontosabb legyek.


Egy gyökérkezelt fognak az oldalán tapasztaltam a fájdalmat.


Tehát nem a tömésén, nem azon a ponton ahol volt a gyökérkezelés hanem néhány fokkal elforgatva és lejjebb.

Létezik, hogy keletkezett azon a fogon szuvasodás?

2022. febr. 15. 01:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát de még ha keletkezett is, mivel érzed gyökér nélkül? o.o Nem lehet hogy kisugárzik máshonnan?
2022. febr. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen, szuvas volt. Későn mentem az orvoshoz, sajnos gyökérkezelni kellett. (De nekem nem fájt.)


Máskor ínyprobléma is okozott ilyesmit, de annyira durván nem fájt.


Mindenesetre orvos, mihamarabb.

2022. febr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!