Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van sejtelme afelől valakinek,...

Van sejtelme afelől valakinek, hogy mennyibe kerülne egy magán altatásos fogászat?

Figyelt kérdés

Néztem az oldalakon az árakat, bizonyos kezelésekkel kapcsolatban, de sok leírt beavatkozásról azt sem tudom hogy mit takar..

Az én problémám:

Genetikailag rosszul nőtt ki a két felső szemfogam, elkezdtek szétmenni,

felülről szuvasodni ugyanis ránőttek a metszőfogaimra oldalról előre. Középső 2 őrlőfogam az alsó és közvetlen fölötte teljesen letörtek tövig. Bal oldalon alsó, középső őrlőfogam elkezdett ugyan úgy letöredezni, lukasodni mint jobb oldalon. A bölcsességfogaim megvannak, semmi bajuk nincs érdekes módon. Sajnos elhanyagoltam a fogászati kezeléseket évek óta, mert nem vagyok oda érte mint sokan, ezért döntök e mellett, hogy minnél előbb túl legyek a nehezén kellemetlenségek sokasága nélkül lehetőleg. Az altatásos kockázatok nem érdekelnek.



2022. febr. 20. 17:35
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nálunk az altatás 120-150 ezer+maga a kezelés ára.
2022. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Altatásban végzett fogászati kezelés - 155 000 HUF

Másfél óránál hosszabb altatás (teljes altatás) - 185 000 HUF

/madenta

ALTATÁS - 140.000 Ft

/drbalsai

Altatás 1 óra - 135 000 Ft

Minden további megkezdett óra - 35 000 Ft

/citydent


Kapásból pár google találat, szóval attól függ mennyi időre igényled az altatást, de kb. 135-160 ezer körül mozog

2022. febr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én találtam a Fehérgyöngy magánrendelőben altatást 1 órával 25.000 ft-ért.

Minden megkezdett óra annyi. A bejelentkezés 20.000 ft. Csak azt nem tudom még mindig pontosan, hogy a fent leírt problémáim nagy vonalakban kb. mennyi pénzt szívhatnak ki a pénztárcámból egy ilyen beavatkozás bevállalásával? Láttam ugyan ott az árlistát is, és azt sem tudom igazából hogy mi számít rejtett költségnek (ha vannak) egy ilyesmivel kapcsolatban, illetve hogyan vannak az eljárások egymást követően amiket meg kell csinálni, és esetleg ezek már külön költségben, szakaszonként adódnak össze, azzal nem számolok, és bajban vagyok. Mondjuk egy tömést én egy árban nézem mint kezelést, de lehet hogy muszáj dolgozni rajta valamit előtte-utána, esetleg felépít rá zománcot, lehet hülyeség, de nem értek hozzá. Egy teljesen kitört foggal azt sem tudom mit csinálnak. Talán kivésik valahogy, vagy valami....


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2022. febr. 21. 18:18
 4/4 anonim ***** válasza:
A Fehérgyöngy nem fog lehúzni, ebben egészen biztos vagyok, a Doktornő nem engedi ezt meg a saját magával szemben támasztott elvárásai miatt sem. Kérdezz rá náluk akár telefonon, akár mailben, hogy nagyjából mivel kalkulálj, pontosat úgysem tudnak mondani, csak akkor, ha már látták a problémát.
2022. márc. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!