Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy fogtömés (fehér) mennyit...

Egy fogtömés (fehér) mennyit bir ki, és milyen?

Figyelt kérdés

Valamint ezekből milyenek vannak?

És érdekelne, hogy van-e már lézeres tömés / fúrás?


2010. szept. 11. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A fehér fogtömés úgymond ˝örök˝ elvileg.A fogaid árnyalatához igazítják,nekem 2 van és alig látszanak.Árban olyan 10ezer körül vannak,nekem legalábbis annyiba került.Lézeres fogtömés és fúrás is létezik már,magánorvos vállal ilyesmit.A lézeres fúrás pl. annyiban különbözik a hagyományostól,hogy érzéstelenítés nélkül csinálják és elvileg nem fáj.Szóval nyilván sokkal kellemesebb,de annyival drágább is.
2010. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még 18 év alatti vagyok, a fehér tömés akkoris ingyenes? mert az egyik első fogam kellene hátulról betömni, és oda alapból fehéret raknak ha jól tudom. Eddig hiába kerestem, a lézeres fúrásról nem találtam semmit, csak egy oldalt, de nagyon érdekelne az a módszer. Esetleg nem tudsz egy helyet ahol fúrnak úgy?
2010. szept. 11. 19:01
 3/7 anonim ***** válasza:
nem,nekem 14 éves koromban csináltak fehér tömést és nem volt ingyenes.10ezer/fog nem lézerrel.Budapesten vállalnak ilyesmit,én eddig az Ecto Derma Medicináról hallottam,itt van hozzá a weboldal: [link]
2010. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*Polyklinika az intézmény neve,eltévesztettem : PP
2010. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ne csinálj ebből ilyen nagy problémát.Nem szemműtét lesz.Úgy csinálsz mintha most jöttél volna a dzsungelből.Ez csak egy tömés,semmi szükség lézerre.Semmit nem fogsz érezni,mert ma már annyira modern eszközök vannak.Ne fújd fel ennyire,menj el a körzeti fogorvoshoz,és fél óra alatt túl vagy rajta.Vagy menj el privát,és akkor 6 ezer körül lesz.
2010. szept. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó a fogorvosom, de a renelőt nagyon nem szertem :S A múltkor csak elsétáltam előtte, és az a szag "megcsapott" majdnem elkapott a rosszullét és a szivroham egyszerre. Az volt a baj, hogy amikor még kis koromba először voltam fogorvosnál, akkor érzéstelenitő meg minen nélkül csinált valamit, már nem emlékszem rá, de nagyon fájt, és nemis ért semmit.
2010. szept. 11. 21:16
 7/7 Traktoros Joe válasza:
Egy jól elkészített fehér fog tömése 8-10 éven keresztül jól zár. Utána mellette kialakulhat szekunder szuvasodás ami a tömés cseréjével jár de nem fájdalmas az sem. Én nem régen csináltattam 2 fogam újratömését amiért 14.000 Ft-ot fizettem a Pannónia Dental fogászati rendelőben a XIII. Pannónia utcában.
2010. szept. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!