Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bevehetek 2 Cataflamot?

Bevehetek 2 Cataflamot?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a fogam, már egyet bevettem kb fél órája de nem lett jobb.
2010. szept. 11. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ne!! Nagyon erős gyógyszer, fél óra alatt nem sok gyógyszer hat! Szerintem max még fél óra és már teljesen jó lesz.
2010. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
A Cataflam egy nagyon erős fájdalomcsillapító. Ha egy szem nem akarja kiállítani, akkor azbizony nagyon belehet gyulladva. Én féltelek a második szem gyógyeszertől, ja és fél óra az még nem sok idő. De csak nekem ez a véleményem. Max 6 óra múlva vedd be a másikat.
2010. szept. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor kb mennyi idő mire hat? Azt gondoltam fél óra már reális.

Be van gyulladva igen, de nem vészesen. A fogdoki meg tegnap azt mondta hétfőn húzza ki.

2010. szept. 11. 22:54
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Minimum fél óra mire hat egy gyógyszer de ha olyankor veszed be a cataflamot amikor már nagyon fáj, akkor lehet ez egy óra is vagy kicsit több. A következőt tényleg csak 6 óra múlva vedd be. Elvileg 7 órán át tart ez a gyógyszer.
2010. szept. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mikor fájt a fogam bő egy óra után hatott a Cataflam. Semmiképp ne vegyél be mégegyet főleg ilyen gyorsan.
2010. szept. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!