Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy bölcsesség...

Mennyibe kerül egy bölcsesség fog húzás Budapesten? 80 ezerért lehúztak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A héten voltam egy budapesti rendelőben, egy félig kinőtt bölcsességfogamat húzták ki, majd a sebet összevarrták. Meglepve tapasztaltam, hogy 80.000 Ft-ot kértek el a műveletért. Nem voltam még Budapesten fogorvosnál, gondoltam hogy drágább lehet, de ezt kicsit túlzónak tartom. Itt körül szokott lenni máshol is?

2022. febr. 25. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 vagy 4 éve volt ugyan de akkor 15ezer volt…a 80at nagyon soknak érzem
2022. febr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem Budapesten, de megyeszékhelyen voltam pár éve ugyanilyen beavatkozáson és 25 ezer Ft volt, pedig tényleg normális helyről van szó, jó hírrel rendelkező szájsebésszel. Ezek alapján nagyon erősen túlzónak érzem a 80 ezret. Előre nem tudtad, hogy mennyi lesz?
2022. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden fogászati rendelő honlapján fent vannak az árak is, nyugodtan nézz végig random néhányat mondjuk "fogorvos Budapest" keresőszavakkal. Befolyásolja azért pár dolog (készült-e röntgen, milyen anyaggal érzéstelenített stb.), de így elsőre kb dupla árnak hangzik a 80ezer.
2022. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez kicsit húzós, de ha sürgősségi volt, akkor simán lehet és annyira nem kirívóan magas.


[link]


Én ide járok, normális árak vannak, de itt se úsztad volna meg sokkal olcsóbban (60-70k). Ők is sokat emeltek az utóbbi években, jóval több védőfelszerelés kell, fertőtlenítők ára az egekben, felmentek az energiaárak és a bérek is. 4 éve 20kért húzták a két bölcsesség fogamat (egészséges fogak, egyszerű húzás, varrás nélkül, 20 perc alatt végeztem)

A varrás szájsebészeti műtétnek minősül.

2022. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

brutálisan emeltek a fogorvosok, idén lazán 20-30%-kal emeltek


Amúgy én minden kezelés előtt megkérdezem, hogy ez mennyibe fog kerülni, és így nem ér meglepetés.

2022. febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
A húzás tök ingyenes. Ugyan ki menne el ezért magán fogorvoshoz? Még szép hogy lehúztak 😃
2022. febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6, tekintve, hogy pl az én körzeti fogorvosom sem a fogtömést nem látta a fogamban, sem a masszív íngyulladást nem sikerült felismerje, ezért inkább fizetek magánorvosnak, hogy fél évente leszedje a fogkövem.


Nem mellesleg bölcsességfogat csak szájsebész húz, oda 8 hónap nálunk a várólista

2022. febr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!