Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kinek mi vált be fogíny...

Kinek mi vált be fogíny gyulladásra?

Figyelt kérdés
Ma feltünt, hogy elég rendesen be van gyulladva a fogínyem. A nyírokcsomóim is kezdezen begyulladni. Kinek milyen gyulladáscsökkentő vált be?

2022. márc. 2. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Chlorhexamed antibakteriális szájöblítő 200ml


Ez kiváló. Műtéteknél is ezt alkalmazzák.


Kizárólag előírás szerint, lásd használati útmutató.

2022. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ha Curaprox termékeket használok. Illetve fogorvos javaslatára napi 3szor mosom,és nem pánikolok ha elkezd vérezni. Azt mondta az a dolga úgymond,hogy kivérezzen. De ha ilyen szintű a gyulladás lehet érdemes lenne elmenni dokihoz. Ja és kerüld az alkoholos szájvizeket is.
2022. márc. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogkőtelenítésre kellene menni, ezek a szerek csak ideiglenesen oldják meg a problémát, újra és újra elő fog jönni ha 8-9 havonta nem szedeted le a fogköved. (Ha rendesen fog selymezel, meg mosod a fogad, akkor kevesebbszer is elég).
2022. márc. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


[link]

Corsodyl-al öblögettem tegnap este, de utána nézek azoknak, amiket írtatok.


Köszönöm 3-as! Pont egy hónapja voltam fogkő leszedésen, szerintem azzal nem lehet probléma.

2022. márc. 3. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!