Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mik általában az első reakciók...

Mik általában az első reakciók, amikor meglátják hogy fogszabályzótok van felnőtként?

Figyelt kérdés

Szóltak már be emiatt?


Kort és nemet is írjatok



2022. márc. 13. 12:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem érdekel senkit, a felnőttek világa nem óvoda
2022. márc. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%

1


Aha, sokszor a felnottek nagyobb ovodasok mint maguk az ovisok.


A legtobb ember lentragad altalanos iskolas szinten, csak megtanuljak elnyomni egy ideig az osztoneiket, de teljesen ugyanolyanok.


Akik ezzel jonnek hogy a felnottek mar milyen komolyak, az maga egy ovodas kb. aki azzal menozik hogy o mar felnott es milyen erett/talpraesett.


Minden rossz viselkedes ami ellen neveltek jo esetben a szulok azok megmaradnak, csak megtanulja sok ember a beilleszkedes kedveeert kezelni oket egy mertekig, de aztan nem birja es akkor jon a munkahelyi rosszindulat, irigyseg, parkapcsolati abuuzio, beszologatas, kicseszes a masikkal meg ilyenek.

2022. márc. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
2, úgy kátszik más körökben mozgunk
2022. márc. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

3


Nem sajnos.

2022. márc. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Egyetlen egyszer sem szóltak be miatta, pedig lassan lekerül.
2022. márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem 3 évig volt fent felnőttként, úgy jártam dolgozni is. Csak pozitív megjegyzést kaptam, milyen aranyos vagyok, milyen cukin áll stb. Férfiaknak is nagyon tetszett. Ha beszólnak miatta, akkor érdemes azt tudatosítani magadban, hogy ez az egészséged miatt történik, és legalább teszel magadért. Én a végére már nagyon megszerettem, szomorú voltam mikor levették. Pedig az elején rengeteget szenvedtem a fájdalomtól.
2022. márc. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen, a nőkön tényleg jól áll általában, ahová járok ott is 95%-ban női páciensek vannak (felnőttként).
2022. márc. 13. 15:20
 8/19 anonim ***** válasza:
2022. márc. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem én írtam ki azt a kérdést, bár valamilyen szinten érthető az aggodalma
2022. márc. 13. 16:30
 10/19 anonim ***** válasza:
Tuti ugyanaz a kerdezo… mar a huszmilliomodik kerdest teszi fel…
2022. márc. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!