Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Február 14-èn húzták a bölcses...

Február 14-èn húzták a bölcsesség fogam, mikor forr össze a helye?

Figyelt kérdés

Az alsó és a felső is ki lett húzva a jobb oldalon, a felső elég hamar meggyógyult. Minden előírást betartok, betartottam. Március 28-án fogják húzni a másik oldalon a másik kettőt, azonban addig már csak két hét van, és kicsit elkezdtem aggódni. Elég sokat húzódott össze már alul a kihúzott bölcsesség fog helye, de ahhoz képest még mindig nagy lyuk tátong. Tudom, hogy ember válogatja, de ez vajon két héten belül össze fog forrni teljesen?


Van olyan ismerősöm, akinek két hét eltéréssel húzták a két oldalon, és neki két hét alatt össze forrt. Én nem szívesen rágnèk úgy a jobb oldalon, hogy egy lyuk tátong ott és folyamatosan bele menne a kaja maradék.


Eddig corsodyllal öblögettem, váltsak sós vízre, hátha meggyorsítja a seb összehúzódást?


Mi a véleményetek? Esetleg személyes tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban? Mennyi idő volt nektek, míg alul össze forrt a lyuk?



2022. márc. 13. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
A nagy krátereket össze szokták varrni,kb 1 hét alatt be is gyógyulnak .
2022. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ott középen nem varrta össze, csak felette az ínyt, ahol megvágta. Ott középen nem szokták összevarrni, mert nem olyan rugalmas az íny.
2022. márc. 13. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!