Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A bölcsességfog műtét fájdalma...

A bölcsességfog műtét fájdalmatlan?

Figyelt kérdés
2022. márc. 13. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs begyulladva, és adnak érzéstelenítőt, és jól adják, és szerencséd van, akkor igen. Ellenkező estben nem. Utána viszont biztos, hogy fájni fog.
2022. márc. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Van akinek az, van akinek nem. Utána fáj majd.
2022. márc. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
60%
Maga a műtét igen, nekem másfél óra volt de csak a kaparászást éreztem. A lényeg, hogy jól adják az érzéstelenítőt, nekem a súlyom miatt keveset adtak és éreztem a vágást(feltárásos volt) és akkor adtak még. Onnantól kezdve kb. bármit csinálhattak a számban, nem éreztem.
2022. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen fájdalommentes volt, jó volt a szájsebész nagyon. Nem éreztem semmit. Utána sem fájt, csak 3 nap múlva kezdett el, ahogy elkezdtek helyezkedni a fogak.
2022. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, hogy érted, hogy "elkezdtek helyezkedni a fogak"?
2022. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy idős fogorvos mondta, hogy ezért kezdett el később fájni. Mivel a fogak állandó mozgásban vannak, itt meg ugye felszabadult egy bölcsesség fognyi hely a fogsorban.
2022. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten örülnék, ha hátrébb húzódnának a fogaim a bölcsességfogam helyére, kicsit torlódott középen a fogsorom. Most már lenne hely, hogy kiegyenesedjen.
2022. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem fog, csak fogszabályzóval. Ha már egyszer előre nyomódott, akkor az nem fog magától visszamenni.
2022. máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!