Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Veszélyes a fogimplantátum?

Veszélyes a fogimplantátum?

Figyelt kérdés
Rengeteget olvasok véleményeket és elég megosztóak. Szükségem lenne implantátumra sajnos csak így tudnám megoldani a fogpótlást, de sok rosszat olvasok róla így nem tudom rávenni magamat.

2022. márc. 17. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miféle rosszat? Hol?
2022. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Leginkább gyakori kérdéseken. :D Tudom hogy nem ez a legjobb hely információ szerzésre de nincs körülöttem ebben tapasztalt ember.
2022. márc. 17. 21:14
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek nem sikerül, kiírja ide. A többezer elegedett ember meg egyszerűen örül és nem irkál sehová...
2022. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nekem 1 éve raktak be kettőt. Eddig semmi gondom nem volt.
2022. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igazából a csontba fúrástól tartok hogy hosszabb távon ott keletkezne valami baj.
2022. márc. 17. 21:47
 6/14 Molyember ***** válasza:
100%

Kérdező, nekem is van. A legnagyobb probléma vele az ára, és a meglehetősen hosszú idő, mire teljesen elkészül, mert hónapokat kell várni, összesen kb. egy év, mire a húzástól a kész fogig eljutsz. De biztos vagyok benne, hogy ha olcsóbb lenne, tömegek választanák, mert tényleg alig különbözik az igazitól.

Szerintem a szájsebészem se a piacon vette a diplomáját. Hidd el, nagyon tudják, mit csinálnak.

Természetesen lehet horror történeteket olvasni, de a való életben ilyenekkel nem találkozol. Akinek van, az örül neki, és kész. A lényeg, hogy tartsd be az orvos utasításait. Ha azt mondja, hogy ne igyál, ne cigizz, mosd meg rendesen a varratot is, akkor fogadd meg ezeket, mert nem viccből mondja.

Nyilván van kockázata, mint minden beavatkozásnak, de van kockázata az utcán sétálásnak, a fürdőszoba használatnak, az olajban sütésnek, a sportolásnak és a tv előtt döglésnek is.

A legjobb, ha elmész a dokihoz, és rákérdezel mindenre. Fizetős betegként nyugodtan kérdezhetsz, nem fognak elküldeni a francba.

2022. márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem már lassan 10 éve van négy darab is és semmi bajom tőle, nem is volt sose. Nem kell elhinni minden baromságot, amit a neten látsz.
2022. márc. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 zimonyi attila ***** válasza:
Nekem is van vagy 10 darab 4 éve, a beültetéssel semmi baj, még csak nem is fáj, nem rosszabb mint egy gyökérkezelés. A probléma csak az íny sorvadásával lehet, ha túlságosan lecsökken az íny magassága, kilátszik a csavar. Ennek kell jobban utánanézni. Életkor...stb
2022. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat bele fogok vágni lesz ami lesz. :D
2022. márc. 18. 15:39
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha már nincs fogad, és úgy akarsz implantátumot, akkor nagyon ajánlom (nekem is van egy tíz éve). De ha még megvan a fogad, akkor inkább próbálj meg mindent megtenni, hogy megmaradjon, ha kell, akkor menj másik fogorvoshoz. Nekem semmi bajom az implantátummal, a beültetés sem okozott gondot, de nem ugyanaz, mint a saját fog, leginkább az íny kinézete miatt. Nekem hátul lett pótolva egy fog, így nem nagyon látszik, hogy néz ki az íny, de pl elöl nem biztos, hogy olyan jó látvány lenne.
2022. ápr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!