Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsesség fog? Fáj az...

Bölcsesség fog? Fáj az ínem a bölcsesség fogam helyén, jobb oldalt, be gyulladt.(nincs kint a bölcsesség fogam) Az államnál jobb oldalt megduzzadtak a nyirokcsomóim és fáj is.Lehet köze egymáshoz?Jönne a bölcsesség fogam?16 éves vagyok

Figyelt kérdés

2022. márc. 25. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Annak hangzik, menj el minél hamarabb fogorvoshoz, mert hamar elviselhetetlen lehet a fájdalom.
2022. márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A bölcsesség fog éveken keresztül is növögethet. Elöjön egy hétre, aztán elmúlik. Aztán fél év csend. Majd megint elkezd nőni.

Nekem 16 éves korom óta növögélnek. Már 26 vagyok, néha néha mégis begyullad ott a növéstől, sőt, az egész torkom is kikészül, fáj stb.

A röntgenjeim rendben vannak, rendben kitudnak bújni a fogaim, nem kell őket kiműteni.


Viszont nem mindenki ilyen szerencsés. A helyedben kérnék egy időpontot fogdokihoz, hogy csináljon egy röntgent. Akkor legalább tudjátok majd mi a helyzet.

2022. márc. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem amikor végre kinőttek 21 éves koromban - addig nődögéltem, mint a 2-esnek - szájzáram volt, úgy begyulladt.
2022. márc. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!