Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állandóan ráharapok a nyelvemr...

Állandóan ráharapok a nyelvemre és a szám belsejére, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom hova kellene fordulnom ezzel. Mindig a jobb oldalon a számban, ugyanazon a ponton történik és evés közben. Irtózatosan fáj most is, mindig sebes és csip is akármit eszek, iszok lassan. Ha koncentrálok akkor is ráharapok, olyankor viszont néha időben leállítom a folyamatot mielőtt fájna de amint másra figyelek, elég egy pillanat és megvan a baj. Olyan durván rá szoktam harapni, hogy érzem, hogy mintha meg is randulna a nyelvem jobb oldala/az arcom jobb oldala. Kb egy hónapja tart, három hónapja húzták egy fogamat ott, de ha az miatt van, jelentkezhet ez a baj most? Ennyi idő után? Mit tudnák tenni ellene/ valaki volt már így?

2022. ápr. 15. 20:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Volt már sajnos hogy artikulálatlanul fel üvöltöttem annyira fajt hogy ráharaptam a nyelvemre és sajnos ilyenkor már étvágyam sincs/rágni-harapni sem tudok a fájdalom miatt
2022. ápr. 15. 20:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom ahogy kihúzták a fogad, a belső pofazacsid jobban ráhajol a fogaidra. Nekem is szokott ilyen lenni, fogalmam sincs, mit lehetne tenni... :( Max evés közben hajtsd arra a fejed, így a pofazacsid nem oda fog lógni.
2022. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A foghiány miatt lehet szerintem is. Még kell 3 hónap a fogpótláshoz, de addig is gyűjtsd rá a pénzt.
2022. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!