Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem egy teljes hete lett...

Nem egy teljes hete lett fogszabályzóm, és a bal felső drót állandóan beszéd és evés közben átszúrja a szám belső részét?

Figyelt kérdés
Már többször vérzett, beszélni és enni is alig tudok miatta. Nagyon hátul van és nehéz oda viaszt rakjak, és mindig lejön vagy nem elég nagy, de eddig sosem segített. Mit csináljak?

2020. márc. 12. 18:01
 1/8 Barackoshányás ***** válasza:
Látatlanban erre csak annyit tudok mondani, hogy ez sajnos ilyen, néhány napon belül enyhül, begyógyul és már oké lesz, addig viszont ki kell bírnod. Ám nem tudom, ténylegesen mennyire durva. Ha mondjuk szerdáig nem javul/ rosszabb lesz, én beszélnék az orvossal
2020. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj vissza oda ahol felrakták. Mondd el a problémát és remélhetőleg segítenek.
2020. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már aludni is nehéz tőle, az oldalamon egyáltalán nem tudok aludni miatta, és éjjel felébredek arra hogy átszúrja a szám és le kell húzzam a drótról, ami a sebek miatt is egyre fájdalmasabb. Plusz gumit is kell hordjak ami megnehezíti hogy leszedjem a szám rácsúszott részét, de akár már nyelés vagy a legkisseb mozdulat miatt is megsebződik vagy megszúr. Ez el fog múlni vagy menjek vissza az orvoshoz?
2020. márc. 13. 04:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, visszamentem, levágták a drót kilógó részét és kész. Nem fáj.
2020. márc. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kilóg nem fog elmúlni, vagy max nagyon lassan. Szerintem menj vissza.
2020. márc. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Visszamentem és levágták, öt perc alatt készen volt és azóta sokkal jobb a fogszabi viselése. Pofátlanság lenne ha a következő állításnál megérném hogy vágják le olyan rövidre amilyenre csak tudják?
2020. márc. 13. 20:12
 7/8 Barackoshányás ***** válasza:
Nem, le szokták vágni maguktól is. Nekem volt olyan, hogy elfelejtette az orvos, szóltam neki, ő pedig bocsánatot kérve azonnal levágta, mert kiment a fejéből. Szerintem nálad is ez lehetett, de ha legközelebb sem vág, akkor nyilván szólni kell érte
2020. márc. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legközelebbi cserenel miután vágtak belőle a nyelveddel nézd meg hogy nem e lóg ki nagyon vagy vágj pár arcot hogy ellenőrizd, hogy elég rövid e a drót
2020. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!