Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magánfogorvos kérni fogja a...

Magánfogorvos kérni fogja a védettségi/oltàsi kàrtyàt vagy covid tesztet csinàlnak vagy most hogyan vàltozott ez az egész vagy ez SOS-nek számit és nem kérnek semmit sem ? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy letört fogam ami mozog és gennyzacskó is van ott meg picit fàj, félek, hogy ki fog esni. Az ismerősöm januàrban volt ott ahova én is szeretnék menni, de neki csináltak kovid tesztet mielőtt kezelték volna. Néztem a honlapjukat, de semmi kovid informàció nem volt kint az emailemre is csak azt vàlaszoltàk, hogy ekkor meg ekkora tudják kihúzni,pedig beleírtam azt is hogy oltatlan vagyok és hogy nekem kell e teszt, de erre nem válaszolt csak arra, higy ki tudja húzni ekkor meg akkor. Én ezt úgy értelmeztem, higy nem kérnek semmit sem. Én egyéb okok miatt nem vagyok beoltva kovidra.
2022. ápr. 17. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Most elvileg már nem kell védettségi/teszt, legalábbis nálunk az sztks pl télen még kért, de most már nem.
2022. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2022. ápr. 17. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kötelező már, de egy magánrendelő kérhet, ha úgy akarja.
2022. ápr. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!