Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Házilag lehet valamit tenni a...

Házilag lehet valamit tenni a fogszabályzás érdekében?

Figyelt kérdés
Nagyon kéne nekem a fogszabályzó, mert eléggé előre állnak a fogaim. Engem már nagyon zavar, többek közt a beszédben és a kinézetben is, viszont eddig azt vártuk hogy az összes tejfog kiessen, aztán közbe jött a korona, akkor mondta a fogorvosom hogy várjunk egy kicsit amíg lecseng, most meg egyenlőre nem állunk úgy anyagilag, hogy bele tudjunk vágni. Ősznél előbb biztosan nem. Az érdekelne, hogy én, mint tinédzser tudok ezzel valamit csinálni?

2022. ápr. 25. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2022. ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Házilag semmit nem tudsz.
2022. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezt selytettem de gondoltam hátha van valami apróság...
2022. ápr. 25. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos semmi olyan dolgot nem tudsz tenni ellene.😣
2022. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm. Akkor várok tovább
2022. ápr. 25. 21:31
 6/8 anonim ***** válasza:

“ Az érdekelne, hogy én, mint tinédzser tudok ezzel valamit csinálni?”


Az egyetlen amit tehetsz, hogy elmesz valahova dolgozni, es osszegyujtod ra a penzt. 18 ev alatt nem tul nagy osszegrol van szo, ne vard meg amig betoltod a 18-at, mert akkor mar az egeszet fizetni kell, es az nem lesz olcso mulatsag.

2022. ápr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már így sem az. Osztálytársamék támogatással tartanak 120.000-nél
2022. ápr. 26. 15:07
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
120.000 forintert szinte ingyen van, ahoz kepest hogy felnottkent millio feletti kezelessel kell szamolni… es akkor az a nagyon alap..
2022. ápr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!