Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy hete kaptam meg az állandó...

Egy hete kaptam meg az állandófogszabályzómat, és azt mondták, hogy nem lehet harapni . Mivel kollégista vagyok, nemigen tudok válogatni az ételből, és este hambi lesz a vacsi. Szerintetek azt haraphatom, vagy a magam érdekében inkább törjem?

Figyelt kérdés

2014. márc. 20. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Törjed, mert fogszabival nem szabad nagy szendvicsekbe beleharapni.
2014. márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ti hogy, de én harapni szoktam és semmi baj nincs.:D :))
2014. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én fél év után mertem harapni. Most vagyok 11 hónapos a fogszabályzóval és most se merek még nagyon harapni vele. De szerintem még inkább ne nagyon harapj vele :)
2014. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszii :))
2014. márc. 22. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak addig nem haraptam amíg fájt (szóval az első pár nap) Utána mindig. Sose törtem, nem is mondták hogy nem haraphatok!! XDD De ha mondták volna akkor se törtem volna. Olyan erős ragasztóval teszik fel, hogy az csak na. Ha meg lepattan egy (nekem egyszer volt de az se kaja miatt, most hosszú lenne) Visszaragasztják és kész.
2014. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!