Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkoronám van pár éve, de ma...

Fogkoronám van pár éve, de ma észrevettem, hogy felette az ínyemben fejlődik egy új fog?! Ez hogy lehetséges? 27 éves vagyok... Eddig nem tapasztaltam ezt.

Figyelt kérdés
2022. ápr. 28. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
menj el fogorvoshoz, valószínüleg elküld fogröntgenre.
2022. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyébként volt már ilyen, hogy ki kellett szedni egy fogamat az ínyemből, mert egyszerűen nem nőtt ki... De nem gondoltam volna, hogy ennyi idősen is ez lesz.
2022. ápr. 28. 16:05
 3/5 A kérdező kommentje:
Csináltam pár képet, de sajnos ott nem látszik, de teljesen ugyanolyan, mint amikor "agyaram" volt... De én ezt nem értem, elvileg kinőtt ott a maradandó fogam, de most már elbizonytalanodtam... Létezik, hogy ennyi idősen még nem jöttek ki a maradandó fogaim?
2022. ápr. 28. 16:10
 4/5 A kérdező kommentje:
Amikor csinálták a koronát, ott volt röntgen is. Nem értem, hogy nem vették észre. Létezik, hogy akkor még nem látszódott?
2022. ápr. 28. 16:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy teljesen más, mint amire gondolsz. Ezért mutasd meg egy fogorvosnak.
2022. ápr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!