Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog(ak) növése,...

Bölcsességfog(ak) növése, vagy emiatt kialakult góc okozhat hajhullást és ekcémát?

Figyelt kérdés
Még tavaly kezdtek el kinőni alul mindkét oldalon a bölcsességfogaim, csak olyan lassan nőnek (havonta kb 1- másfél napig fájnak és annyi), hogy még mindig nincs teljesen kint egyik sem de látni hogy ott vannak. Tavaly óta érezhetően hullik a hajam meg más testrészemen is a szőr, először azt hittem a covid miatt, de idén február óta már ekcémám is van és csak vényköteles kenőccsel tűnik el, viszont amint eltűnik valahol máshol kijön. Most kezdtem el gyanakodni a fogakra meg lehetséges gócokra, mert a covid fertőzésem már 1 éve volt, az ekcémának meg többféleképpen próbáltam megtalálni az eredetét, de nem sikerült vagy negatív lett.

2022. ápr. 29. 00:37
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Fogászaton voltál? Ott kérdezd meg. Nem tudom ez okoz-e ilyet, de nálam ugyanez volt a bölcsességfogammal évekig, nem hullott a hajam egyáltalán.
2022. ápr. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogászati góc okozhat ilyet. Önmagában az, hogy nő a bölcsességfog, nem számít gócnak.
2022. ápr. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gublug ***** válasza:

A 2-esnek igaza van.

Annyit fűznék hozzá, hogy ki ne húzasd a fogaid, ha egészségesek!

2022. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!