Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől van begyulladva az...

Mitől van begyulladva az ínyem csak hátul időjárás változáskor?

Figyelt kérdés

Voltam már fogorvosnal nem is egyszer.

De hátul olyan szinten be van gyulladva és vérzik akár 1 2 napon keresztul es fáj a fejem is miatta.

Bolcsesseg fogamat is kiszedettem mar de nem mulik.


Lehet kezdeni valamit vele? Mert fogorvosok nem jártak sikerrel ahogy tapasztaltam az elmult 2 evben.



2022. máj. 17. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Használsz Corsodilt, beveszel C vitamint, szükség esetén fájdalomcsillapítót, és kibekkeled, amíg elmúlik. Ha tudod, hogy nincs komoly baj, akkor azért ez nem egy nagy probléma. A frontok hatására fellángolhatnak a gyulladások!
2022. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat eleg nagy problema mert van hogy minden nap kijon es a fel arcom plusz a fejem se olyan migren szeruen hogy elviselhetetlen. Ha nem lenne nagy baj akkor nem irtam volna ki. Mert gyogyszer nem segit ra, és nyilvan öblögetek is ez alap szerintem.
2022. máj. 17. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Fotó?
2022. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Teljesen piros es ha beszelek faj egeszen az utolso 2 fogam szakaszaban ( remelem erthetoen irtam) plusz verzik mintha egy ket helyen fel lenne sertve bar a fogmosastol lehet.


Meg ami eddig nem volt feher kicsit egy vonalban. Eddig ezt nem volt.


Van valami fogorvosi tapsztalatod mert esku kuldok kepet :DDD


Meg megprobalkozom egy orvosnal csak magyar fogdokit keresek mert eddig arabokhoz jutottam akik nagyon jók de lehet nem értik minden szavam. Első 2 fogorvosom is magyarnál volt de ott sem jartam sikerrel. Sebeszeten is voltam vele.:(

2022. máj. 18. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, van fogorvosi tapasztalatom, mivel fogorvos vagyok :) ha küldesz jó minőségű képet, lehet tudok segíteni.
2022. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!