Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rossz ellátást kaptam fogászat...

Rossz ellátást kaptam fogászaton, hol tudnám feljelenteni őt ha valószínűleg nem legálisan csinálja??

Figyelt kérdés

1 hónapja volt fog implantálásom ez rendben is ment de az építmény korona teljesen elüt az elképzelttől nem illeszkedik rendesen, nem szép. Ezt említettem is az "orvosnak" aki lehurrogott hogy szerinte ezt csak így lehet megoldani. Ki is fizettem előre.. Mert ismerős ajánlotta meg bíztam benne.

Más fogorvos azt mondja meg lehet csinálni rendesen és hogy kokány munkát végzett. Menni is fogok máshoz, de mit tudnék vele kezdeni? Nem adott számlát sem, háznál csinálja..



2022. jún. 2. 16:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem adott számlát, akkor semmit. Ilyen értékű és jellegű munka után számla vagyis garancia nélkül elmenni durva hiba.
2022. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem akarlak idegesíteni jobban, de most komolyan képes voltál elmenni ismerős által házhoz, akiről nem tudsz semmit, azt sem tudod van-e szakképesítése plusz számla sincs? Feljelentheted, aztán vagy sikerül kárpótlást kicsikarnod vagy nem.
2022. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egyszerűbb, ha a NAVnál nyomod fel. Nem ad számlát, ergo nem adózik. Tudod a nevét meg a címét, akkor viszonylag könnyű dolgod van. Ebből viszont te pénzt nem fogsz látni, csak megakadályozod, hogy más is pórul járjon, őt pedig elásod.
2022. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Sajnos van képesítése,sőt egyetemen végzett és a mai napig ott tanít is! Ezért reméltem hogy ért hozzá de tévedtem. De akkor megpróbálom felnyomni a NAV-nál. Köszönöm a válaszokat.
2022. jún. 2. 16:45
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mégis hogy akarod bebizonyítani? Ami nincs, azt nem lehet bizonyítani!
2022. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Elég ha körülnéznek az ürge házában, fogorvosi székkel, forgorvosi kellékekkel egyértelművé válik hogy otthon műveli a bizniszt. Számlákat nem tud felmutatni, páciens van egyből kettő is (kérdező plusz ismerős aki ajánlotta), sima ügy.
2022. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
6-os! Sehol nincsen az leírva, hogy rendelője az embernek csak az otthontól számított legalább 100 méteren lehet. Rengeteg fogorvos praktizál úgy, hogy a házában van berendezett rendelő, ha erre van engedélye, akkor ebben semmi illegális nincsen. És neki meg ott van az asszisztens, mint tanú. Annyira nem sima ügy...
2022. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki ajánlotta, az nem fogja felnyomni, számlát meg valószínűleg csinál magának havi kettőt falból. A magánpraxis nem tilos.
2022. jún. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Épp elég hogy nincsenek számlák, ezzel már bőven tud mit kezdeni a NAV. Csak úgy viccből nem lehet vállalkozást futtatni.
2022. jún. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
76%
Természetesen nem azzal van a baj, hogy saját házban csinálja, ha oda van bejelentve hivatalosan, csak most ez egyelőre nagyon úgy tűnik, hogy kókler az orvos, bár ettől még lehet minden papírja rendben, viszont én ilyet biztosan nem csináltatnék úgy, hogy ismerős ajánlotta meg nem láttam az önéletrajzát. Anno én magánba szakrendelőbe is így mentem, megnéztem előre kicsoda ő, milyen tapasztalatai vannak, mikor/hol végzett, stb.
2022. jún. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!