Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha a gyulladt fogat megcsinált...

Ha a gyulladt fogat megcsinálták ,mikor megy le véglegesen a gyulladás? Illetve mikor távozik a szervezetből??

Figyelt kérdés
Ugyanis csalánkiütèseim vannak elméletileg ez miatt. De a bőrgyógyász szerint még várni kell kb fél évet mire kiürül a szervezetből..volt valakinek ilyen ? Hogy a foga miatt valamilyen tünetei voltak..megcsinálták a fogat..és bizonyos idő után helyre jött?? Mennyi idő alatt múltak el a tünetei a fogkezelese után?

2022. jún. 7. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően ha nagyon be van gyulladva, kikezelik a fogat ugyan, de a szövetek közötti gyulladás még hetekig vagy hónapokig eltart amíg felszívódik. Nekem anno a kezelés után még 2 hónap volt, de szerencsére az már nem az a fajta fájdalom és nem olyan diszkomfort érzet.
2022. jún. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Èrtem köszönöm szépen. Nekem 3 hónapja csináltàk meg, de még semmi változás a kiütèsekkel kapcsolatban . Reménykedem..
2022. jún. 8. 09:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Maga a kiütés szerintem nem magyarázza ezt, sajnos az orvosok hajlandóak mindent erre fogni, amikor nem tudják mi miatt van. 3 hónap alatt már rég el kellett volna múlni a kiütéseknek, ha emiatt lett volna.
2022. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!