Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ryanair-nél ha megcsinálom az...

Ryanair-nél ha megcsinálom az online chek-in-t, véglegesítem csak kézipoggyásszal. Ezután ha mégis lesz külön feladandó bőröndöm, akkor helyben a reptéren felveszik, ha kifizetem a díját? Vagy ezt is a csekkolással véglegesen meg kell mondani?

Figyelt kérdés
Az írjon csak, akinek szintén volt már ilyen ügye a Ryanairnél, és van tapasztalta, vagy pedig biztos infója van, mert mondjuk ott dolgozik, stb.!

2012. márc. 1. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem az en valaszomra szamitasz, mert nem tudom pontosan, de. Ha vegig gondolod, a becsekkolas utan nem tudsz valtoztatni a foglalasodon, igy nem tudsz hozzaadni/elvenni szolgaltatast. (ezt asszem irja is, mikozben csinalod). Tehat ez alapjan szerintem az extra csomag dijat kell megfizetni, nem az "alap"-ot. Szerintem mindegy, melyik fapadosrol beszelunk, m ugyanaz... Azert remelem, sikerul elintezned valahogy! (es a leheto legolcsobban)
2012. márc. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket telefonon, és megmondják, vagy akár ki is egészítik a foglalásod, ha működik ez a becsekkolás után. Fizetni (ha működik a telefonos módszer), akkor a bankkártyaszámaid bediktálásával lehet.
2012. ápr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia, Ryanair-nek dolgozó légiutas kísérő vagyok. Ha becsekkoltál, akkor sajnos nem áll módodban változtatni a foglaláson, azt mindig a csekkolás előtt lehet! Online check-in előtt módosíthatsz bármilyen adatot, járatot vagy hozzáadhatsz poggyászt, de a csekkolással véglegesíted a foglalást.


Amit esetleg tenni tudsz, hogy felhívod az információs pultot a reptéren, és sűrű elnézések közepette próbálsz valamit alkotni a helyzetben, de ne remélj sok változást :( Viszont egy próbát megér. Ha nagyon olcsó volt a jegy, én javasolnám, hogy foglalj új járatot, mert online check-in után a helyszínen poggyászt csekkolni horribilis összeg.


Reptéren csekkolni: hangsúlyozom, irtó drága, olyan 20.000.- Forint körül van, de nem tudom pontosan, én 40 Fontot fizettem egy évvel ezelőtt, de azóta lehet, megváltoztatták. Szerintem próbálj meg mindent a kézipoggyászba bezsúfolni, csak ügyesen, mert ott a kilók annyira nem is, de a méret számít, le kell mérni egy rácsban, és ha nem fér bele, ugyanúgy fizetsz. Viszont ha csak kézipoggyásszal utazol, de 100 ml-nél több ml-s folyadék (tusfürdő, testápoló, krém, bármi) van benne mielőtt átmész a biztonsági ellenőrző ponton... - akkor is fizetned kell.


Szóval ha becsekkoltál (amit 7 naptól - 4 óráig az út előtt tehetsz meg), akkor már nincs mit tenni, csak ilyen sokat fizetni. Ha nem csekkoltál volna be online, akkor a foglalásom módosítása opciónál hozzá tudnád adni, feleannyiért, mint amennyit a reptéren számítanak fel érte. Remélem, segítettem, ha kérdésed van, csak írj.

2012. jún. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!