Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akik fiatalon koronáztatjak...

Akik fiatalon koronáztatjak az összes fogukat, azoknak elment az eszük?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy szebb fogakat akarnak, ronda fogszabályozó nélkül, de annyi pénzből konkrétan kijönne egy legjobb minőségűbb láthatatlan fogszabályozó is.


+ ezek nem örökéletű dolgok, mi van ha 5 év múlva letörik az egyik, főleg egy hídnál? És nincs pénzed megcsináltatni..



ilyenekre gondolok:


https://www.youtube.com/watch?v=EiBzpzGWSDc



2022. jún. 8. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább azért szokták (nem én), mert az egésszel elégedetlenek (szín, forma, stb.). A torlódás csak extra, mivel akkor elég lenne csak azt a pár fogat koronáztatni.
2022. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

egy torlódsnál nagyon bele kell nyúlni sajnos, nekem is egy hidat ajánlott az orvos + az alsóból lecsiszolni, ez már alsó hangon 300+k.


És színben idővel el fog térni a többitől, abban is biztos vagyok, szóval inkább gyűjtök invisalign-ra..

2022. jún. 8. 16:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó hát én egyetértek veled abban, hogy az esztétika kevésbé fontos, mint az egészséges fogak. Hacsak valaki nem színész vagy médiasztár vagy valami.
2022. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!