Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogcsiszolás után fogfájás?

Fogcsiszolás után fogfájás?

Figyelt kérdés
Híd lesz felrakva, 4 napja csiszolták le, de a 7-es fogam fáj. Nem őrjítő fogfájás, de fáj. Csiszolás előtt semmi probléma, fájás nem volt vele.

2022. jún. 18. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak az ínyed fáj, az szokott kicsit megsérülni
2022. jún. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudnám megmondani mi fáj, de az tény hogy az ínyem elég vörös és körülötte vékony csíkban sebes.
2022. jún. 18. 09:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ínyedtől is érezheted úgy mintha a fogad fájna, persze a csiszolástól lehet érzékeny a fog, öblögetned kellene valamilyen szájfertőtlenítővel.
2022. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fájni is fog, amíg el nem készül a teljes pótlás. A csiszolásnál megsérülhet az íny kissé, baromira tud fájni.
2022. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem mindig fáj. Ma egész nap semmit nem éreztem, aztán estére megint megfájdult. Mivel alsó fog, így olyan mintha az állkapcsomban érezném a fájást. Kicsit aggódok, az orvos csak annyit mondott hidegre, melegre kesz érzékeny.
2022. jún. 18. 23:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, persze nekem is ezt mondta, de nem így van, fáj az magától is.
2022. jún. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel úgy kelltem, hogy fáj a fülem is. 🙁 Majd felkelés után enyhült és el is múlt. Attól félek, hogy a csiszolástól gyulladás keletkezett. Gyökérkezelni biztos nem hagyom, eddig mindig húzás lett a vége, ráadásul 7-es fogról van szó. Ha most ezt ki kell húzni, akkor megőrülök, mert akkor már csak az implantátum az utolsó megoldás, ami egy vagyon.
2022. jún. 21. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!