Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mindenképp gyökérkezelni...

Mindenképp gyökérkezelni fogják a fogam?

Figyelt kérdés
Az egyik fogam mostanában fáj, ha inger éri (pl: evéskor, iváskor, vagy ha piszkálom a nyelvemmel). Volt már benne egy gyógytömés, de utána a covid miatt nem tudtam menni fogorvoshoz, úgyhogy ez félbe maradt. Most azonban szeretnék elmenni újra, de nagyon félek, hogy azt mondja gyökérkezelni kell. Úgy érzem, hogy be is van gyulladva. Lehet rá lehetőség, hogy csak újra megpróbálja kifúrni és betömni, vagy egyből gyökérkezelni fogja?

2022. jún. 24. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem igen. De hidd el sokkal jobb lesz utánna nyilván fájdalmas de megolik benne az összes ideget utánna vége a szenvedésnek és tapasztalatból mondtam már csináltak nekem 5fogamon is egy javaslat amit jobb ha észben tartasz fizetős fogorvoshoz kell menni mert az ingyenes fogorvosok barbárok :D és amúgy nálunk szolnokon 7ezerert csináltak az nem sok pénz szerintem azért hogy véget érjen a szenvedés :)
2022. jún. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha gyógytömés volt benne, akkor nem lehet, hogy már gyökérkezelve van az a fog eleve? Csak nincs betömve a gyökere véglegesen.
2022. jún. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!