Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozót lehet részletes...

Fogszabályozót lehet részletesen fizetni?

Figyelt kérdés
szükségem lenne fogszabályozóra, de sajnos nincs annyi pénzem hogy ki tudjam fizetni az egészet de részletben viszont igen

2022. júl. 2. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Lehetséges hogy van olyan orvos aki vállalja, én egyet kérdeztem ők azt mondták nem

Valamilyen szinten részletekben hizeted mert minden kezelés más időpontban van, szerintem amit így elsőre ki kell egy olcsóbb helyen

Mintalevétel 15000

Foszabályozó 150.000 kb

Gondolom a felrakási díj, utána már szinte csak havi 1x kell 10 ezer körül az állításra

2022. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem attól függ melyik fogászat, milyen fogszabályzó. Én nézegettem múltkor az 1.3 millió forintost azt lehetett részletre, de a 250ezreset nem lehetett.
2022. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Jobban jársz, ha hitelt veszel fel rá. A részletfizetésnek akkora kamata szokott lenni, hogy sokkal rosszabbul jársz vele.
2022. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Hogy lenne kamata te agyhalott? Ez nem hitel...
2022. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Akihez én járok ott lehet, illetve nagyon sok helyen olvasom, hogy így van. Nekem 1 milkó az egész, lenyomatvételkor kellett 200-at, felhelyezéskor szintén 200-at, aztán 50-et minden állításkor.

Amúgy kamatot nem szoktak rá tenni, ezt nehogy komolyan vedd. :D

2022. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahova en jarok, ott is lehet reszletre, amin nincsen kamat. Viszont sok masik fogszabishoz vishonyitva itt draga dijak vannak.
2022. aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!