Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogam, ki kell húzni...

Fáj a fogam, ki kell húzni egy fogam? Kaphatok-e úgy ellátást, hogy 1 napra 3 hónapja (sztrájkoltam) megszakadt a TB-m, de azóta és azelőtt is folyamatosan él?

Figyelt kérdés
2022. júl. 2. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,kaphatsz!
2022. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kaphatsz. A TB támogatásod nem szűnik meg a sztrájk miatt. Befizetted a TB járulékot (ha alkalmazott vagy, akkor a munkáltatód fizette be a bruttó fizetésedből), így jár neked az ellátás. Sőt, ha megszűnik a TB fizetési kötelezettséged, utána még 45 napig szintén jár neked az ellátás.
2022. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hát 12 éve dolgozok folyamatosan, 1 nap volt a sztrájk, az összes többi nap dolgoztam.
2022. júl. 2. 20:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha van érvényes tajkártyád akkor kaphatsz.
2022. júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

sztrájkoltál?


Tanár vagy?


Mert ha igen, akkor eléggé gáz az oktatás színvonala ha ilyen gondolkodásra képtelen emberek tanítanak


1 napig nem volt tb jogviszonyod, tehát magad leírtad hogy 1 napig nme volt, d e mostmár van


Megválaszoltad a kérdést a kérdésedben


A magyar oktatás nagyon tréé...(ha tényleg tanár vagy, ha nem az vagy akkor is trééé hogy ennyire képtelen vagy a logikus gondolkodásra)

2022. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Meséld el, hogy ki mondja el a tanároknak, hogy mit tanítsanak? Ja igen, a kormány :DD Meg is van a probléma gyökere.
2022. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1 napig nem volt tb jogviszonyod, tehát magad leírtad hogy 1 napig nme volt, d e mostmár van


De én azt az 1 napot annó nem fizettem be, vagyis nem is kérték számon. Szóval nem ismerem a helyzetet, mert soha nem kerültem ilyenbe. Azért érdeklődöm. Természetesen van Taj kártyám.

2022. júl. 2. 22:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy 1 napig nincs tb jogviszonyod és nincs olyan, hogy egy napot nem fizetsz be. Ez nem így működik, kérdező te nézz utána ennek, minden infót megtalálsz a neten.


#5 rothadónarancs nevű felhasználó, te meg menj vissza a suliba és legalább a 8 általánost végezd el.

2022. júl. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!