Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pénteki szájsebészeti műtét...

Pénteki szájsebészeti műtét után vettem be Cataflamot,de másnap már nem, mert csak enyhe fájdalom maradt. Most már nem is fáj, de még eléggé fel van dagadva az arcom. Jegeltem eddig is, kicsit segített, de nem túl sokat. Mikor lohad le?

Figyelt kérdés
Illetve kérdezném, hogy a Cataflam levinné a duzzanatot is, vagy csak a fájdalmat csillapítja? Feleslegesen nem akarom bevenni.

2022. júl. 19. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Cataflam nem viszi le a duzzanatot.

Nekem múlt kedden volt szájsebészeti műtét, szerdára megduzzadt, csütörtökre még randább lett, péntek-szombat kezdett lelohadni. Most már csak kék-zöld-lila.

Kitartást, el fog múlni.

2022. júl. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jegeld továbbra is. Nagyjából 1 hét.
2022. júl. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom, régi kérdés, de ha valakinek aktuális:

[link]

ez alapján le kell vigye a duzzanatot:


A Cataflam a gyulladásért, a fájdalomért és a lázért felelős molekulák (prosztaglandinok) létrejöttének a gátlásával enyhíti a gyulladás tüneteit, pl. a fájdalmat és a duzzanatot. Ugyanakkor nem szünteti meg a gyulladást és / vagy a lázat kiváltó okokat.

2023. febr. 11. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!