Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi történik, ha valaki egy...

Mi történik, ha valaki egy hosszú, több órás szájsebészeti műtét közben (nem vagyok altatható) pánikrohamot kap és öklendezve hány?

Figyelt kérdés

2022. júl. 20. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Éber szedálást kell kérni.
2022. júl. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy végzik a műtétet. Ami annyi, hogy intravénásan adnak egy kis nyugtatót. Ami nekem semmit nem ér. Nem tudom, miért jó ez nekik. Két órán át ki bírja ki ébren, mozdulatlanul a fájdalmat?
2022. júl. 20. 09:35
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Fájdalomcsillapítót adnak mellé gondolom. A normál fogászati beavatkozásoknál is lehet kérni fájdalomcsillapító injekciót.
2022. júl. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Már az előző kérdésedre is válaszoltam, hogy nekem volt. Semmit nem fogsz érezni, garatreflexet sem.

Nem csak egy kis nyugtatót tolnak beléd, ami semmit sem ér.

2022. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

Mit csinálnak? Kapsz egy vesetálat és megvárják, amíg jobban leszel. Nyilván nem te vagy az első, aki rosszul lesz egy fogászati székben, nem fogsz tudni újat mutatni.

“Nem tudom miért jó ez nekik” mi miért jó? Te magad leírtad, hogy nem vagy altatható, milyen más alternatívára gondoltál? Nyilván fájdalmat nem fogsz érezni, technika lényege nem az, hogy téged megbénítsanak, de közben szenvedtetnek, hanem hogy egyszer legyél szedált és fájdalommentes állapotban.

2022. júl. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!