Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezt hogy lehet elviselni ?

Ezt hogy lehet elviselni ?

Figyelt kérdés
Kihúzták a 2.fogamat.Elég barbál fogorvos volt.Elmentem másik orvoshoz,ő azt mondta meglehetet volna menteni gyökérkezélesel.A másik,aki húzta,fel se hozta,csak ránézett és egyből húzta is.Én meg belementem,amiatt mert azt hittem jobban fog fájni ,ha benthagyom.Ennek egy hónapja.Azóta annyira nem tudom feldolgozni ezt a dolgot,hogy teljesen szétvagyok esve.Alig alszom és eszek,félek hogy mégegy fogat elfogok veszteni.És ezt már alíg bírom... Ez normális?

2022. aug. 7. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Esztétikailag zavaró helyen van, vagy az a tény zavar, hogy megcsonkítottak?

Sajnos ilyen sokszor megesik, mindenkivel történnek igazsagtalansagok. Ha zavaro helyen van, potolni kell, ami penz, de van ra megoldas. Ha nem zavaro, akkor legkozelebb huzas elott masodvelemenyt kersz.

Ez nagyon bosszanto, egyutterzek veled, de nem tragedia, ezert erdemes tovabb lepned.

Vannak jobb es rosszabb orvosok, legkozelebb korultekintobben valasztasz.

2022. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon elkezdtem gondolkozni az implantátumon.Az mennyire jó megoldás?
2022. aug. 7. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:
A 2. orvos mi alapján mondta, hogy meg lehetett volna menteni, ha már ki volt húzva?
2022. aug. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
hogy tudott véleményt mondani ha nem is látta?
2022. aug. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!