Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A középső metszogaim felül....

A középső metszogaim felül. Retenetes fajnak. Mar tobb napja. A jobboldali kicsit kintebb all a fogsoromtol. Es mar felig letort es elszinezodot. Az inyem felette retenetesen faj es megvan duzzadva.?

Figyelt kérdés
Lidokain kremet kaptam es azzal kenem hogy ne erezzem a fajdalmat. A fog orvostol nagyon felek egyszer ossze szedtem a batorsagom es elmentem a hatso orlo fogat kelett huzni de anyira fajt ha szegyen ha nem 22 evesen hullo konycseppekel zokogva jottem ki. Esetleg valaki halott mar olyat metszofogaknal altatasban huznak ki? En annak orulnek a legjobban. Hozza teszem a tűtöl nagyon felek. Ram jon a hanyinger. Szedulok. Rosszul vagyok tolluk foleg egy fogorvosnal. Ha valaki valami tanacsot tud azt nagyon szivesen elfogadom.

2022. aug. 8. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
22 évesen fogatlan akarsz lenni????
2022. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van az a pénz. Magánrendelésen kerhetsz altatást. 80e egy óra.

De akkor mi lesz a pótlással? Azt is végig alszod? Mert akkor kezdj el lottózni.

2022. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha gyulladt a fog, nem hat a lidokain, amit az orvos is használ, olyankor fáj a beavatkozás, egyébként semmit sem szabad érezni. Lidokain krém !helyett! antibiotikum kellene és azelőtt kezeltesd a fogaid, hogy így begyulladnának. Legjobb tudomásom szerint gyulladt foggal most semmit nem is csinálhatnak, csak antibiotikum írható.
2022. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!