Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért érzékeny a hidegre egy...

Miért érzékeny a hidegre egy tömött fog?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja lett betömve, azóta semmilyen problémám nem volt vele. Tegnap hideget ettem és erre reagálva lüktetett, majd ma ugyanez. Ezen kívül nem fáj.

Ez lehet ok a fogorvos újbóli meglátogatására mert lehet hogy esetleg egy picit nyitva marad? Vagy egy nem lukas fog is lehet érzékeny hidegre?


Koszi


2022. aug. 11. 18:01
A kérdező szavazást indított:
Menj vissza
Ez normalis
6 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A tömésnek más a hővezető képessége mint a fognak, bevezeti a hőt az idegekhez. Normális, egy idő után megszűnik. Ha kétséged van még mindig visszamehetsz a dokihoz.
2022. aug. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tömés nélkül is érzékeny. De szerintem is menj vissza, ha úgy látod jónak.
2022. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt érzékeny egyik tömött fogam sem, pedig némelyik tömésem olyan mély, hogy a következő cseréjükkor már nem fogom megúszni gyökérkezelés nélkül.
2022. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!