Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az normális ha fogtömés után...

Az normális ha fogtömés után hidegre érzékeny a tömött fog?

Figyelt kérdés
A fogamból pár hete letörött egy nagyobb darab hétfőn voltam fogorvosnál be is tömte de azt vettem észre hogy érzékeny lett a hidegre az a tömött fog ez normális?

2016. szept. 2. 17:43
 1/5 A kérdező kommentje:
egy magán dokinál voltam teljesen fullos felszerelése volt,a tömés 13 ezer volt, szerintem nem követ el ilyen hibát egy ilyen orvos vagy mégis? 12-én megyek vissza hozzá mer van még egy lyukas fogam
2016. szept. 2. 17:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Még hónapokig érzékeny lehet!
2016. szept. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet érzékeny, de ha úgyis mégy vissza hozzá és addig nem múlik, szerint említsd meg a dokinak.
2016. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi ha nem múlik el arra megmondom neki
2016. szept. 2. 18:17
 5/5 Snorri ***** válasza:
Nekem is volt ilyen egyszer. Azt mondta a dokim (aki a legjobb), hogy előfordul, lehetek érzékeny magára a tömőanyagra. Elvileg valamikor megszokja a szervezet, és elmúlik, de segíthet rajta, ha kiszedi a tömést, tesz bele valamilyen másfajtát, ideiglenesen, aztán x idő múlva visszacseréli. Úgy voltam vele, hogy ha egy mód van rá, akkor ne. Vártam. Nem tudom mennyi idő telt el, de nem kevés, fogalmam sincs, de megszűnt.
2016. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!