Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabis lettem, de nem...

Fogszabis lettem, de nem kellett egyik bölcsességfogamat sem kihúzni. Hallottál már ilyet?

Figyelt kérdés
Az a láthatatlan, sínes fogszabim lett (kivehetős), nem pedig a ragasztott, úgyhogy lehet emiatt nem kellett kihúzni egyik bölcsességfogamat sem? Teljesen meg voltam lepve, mert nem erre számítottam, de persze nagyon örülök neki, hogy nem húzzák ki a jó fogaimat. Mit gondoltok, lehet köze ehhez a fogszabi típusának?

2022. aug. 12. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen hallottam ilyet. A fogszabályzó típusának nem sok köze lehet hozzá, inkább csak annyi, hogy jó irányban nőnek a bölcsessegfogaid és el fognak férni valószínűleg. Örülj neki.
2022. aug. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is fogszabis vagyok és nem kellett húzni, megvan mind a 4. De tucatnyni ember van még így rajtunk kívül is.
2022. aug. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ragasztott volt, nem kellett húzni semmit. Csak akkor húznak, ha nincs elég hely a szájban.
2022. aug. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nővéremnek hat évvel ezelőtt volt fogszabályzója, nagyon szépen rendbe tették a fogait, de most elkezdték tolni a fogsorát a bölcsességfogak, így ki kell műttetnie őket. A fia ugyanígy járt.
2022. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!