Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi ideig tart felépülni a...

Mennyi ideig tart felépülni a fogtömés vagy gyökérkezelés után?

Figyelt kérdés
Augusztus végén megyünk nyaralni, a fogam viszont egyre jobban fáj, ezért sürgősen el kell mennem jövő héten a fogorvoshoz. Azt viszont nem tudom, hogy a felépülési idő mennyi ideig tart, nagyon hosszú ideje tervezzük a nyaralást, nem szeretném lemondani.
2022. aug. 17. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Semennyi idő. Ez nem egy szívtranszplantáció.
2022. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két nap múltán, néha még annyi sem kell, lehet az mindennapi életet élni. Nekem foghúzás után is csak az aznap este volt szar.
2022. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogtömés? Amíg elmúlik az érzéstelenítő hatása. Kb. 3 óra

Gyökérkezelés? Ez már több dologtól függ. De a nyaralást nem befolyásolja

2022. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Valószínűleg gyökérkezelni kell, mivel nagyon érzékeny.


Az első válaszolónak pedig annyit reagálnék, hogy vannak olyan beavatkozások (pl. foghúzás, bölcsességfog eltávolítás), amikor napokig fáj a fog és fel van dagadva a terület. Nem volt még soha gyökérkezelésem, ezért tettem fel a kérdést, hogy tudjam, mire számítsak.

2022. aug. 17. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyökérkezelésnél ha fel is dagad, de nincs lezárva, akkor tud tisztulni, tehát max csak kellemetlen érzésed lesz, fájni nem fog, érzékeny lehet.
2022. aug. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!