Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem dagadt fel az arcom?

Miért nem dagadt fel az arcom?

Figyelt kérdés

Tegnap húzták ki a bal oldalon fent a bölcsességfogam és nem dagadt be.

Nem mintha igényelném, csak furcsállom. Amikor lentről húzták akkor már másnap reggel úgy néztem ki, mint egy mókus. Ez mitől függ?



2022. aug. 26. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg dologtól függ. A fog elhelyezkedése, mérete, mennyi szövetet kellett roncsolni a kivételhez, mennyire van közel az ízület, valamilyen vénás plexus, mennyire és mi volt begyulladva, milyen az aktuális egészségi állapotod, az immunrendszered védekezőképessége stb.

Remélem nem akarod szegény orvost kirúgatni a meteorológusokhoz hasonlóan azért, mert azt mondta, fel fog dagadni és mégsem (irónia).

2022. aug. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :D Szerencsére jó dokim van. Én lennék a legszomorúbb,ha kirúgnák. :)
2022. aug. 26. 14:49
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se dagadt fel és nem lilult be az arcom a húzás után. :)

Bár sokan azt mondják az jelzi ha be van gyulladva,de ez sem minden esetben igaz.

Én nem kaptam semmilyen gyógyszert miután kihúzták és mégis minden szabályt betartva begyulladt a húzás után.. kiderült,hogy kapnom kellett volna gyógyszert csak szart bele az orvos. Mégsem dagadt be. Szerintem ez nagyon egyénfüggő

2022. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!