Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiáll a fogsorom. Mit csináljak?

Kiáll a fogsorom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Na szóval az van,hogy az egész fogsorom kijjebb áll..nem sokk de kijjebb...2 fogam egy kicsivel még kijjebb is áll,mint a többi, ezek farkasfogak amúgy. Az egész fogsorom amúgy rendezett, csak ugye kijjebb áll. Az lenne a kérdésem,hogy éjszakai fogszabival vissza lehet nyomni az egészet? Ha igen, akkor mennyi idő alatt?

Sima fogszabályzóval mennyi idő?

Vagy a fogszabályzó csak a rendezetlen fogakat teszi helyre?


2010. szept. 25. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még egy fogorvos sem tudná neked megmondani így látatlanban. Ahhoz, hogy kezelési tervet lehessen készíteni, fényképek, röntgen, és konzultáció szükséges, amúgy sztem éjszakaival nem nagyon lehet visszatolni, számíts az állandóra, ja és alul felül...:)De megéri, nekem 2 évig volt, és most gyönyörűek :D
2010. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt fog szabályzom nekem is kiált.

Én Minden nap kicsit benyomogattam 1 x 2 er és pár hónapra visszaállt.

2010. szept. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Attól visszaállt,hogy nyomogattad befele? :D
2010. szept. 25. 14:01
 4/7 anonim válasza:
Húzasd ki őket
2010. szept. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jáájj, de vicces itt valaki
2010. szept. 26. 02:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen attól visszaállt.
2010. szept. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem ezt fogorvos mondta kiskoromban mert még nem esett ki az összes tejfogam.
2010. szept. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!