Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogsorom jobb oldalán lent,...

A fogsorom jobb oldalán lent, leghátul elkezdett kibújni egy új fog. Talán ez a bölcsesség fog? :O 18/f

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Annak tűnik :) Nekem már bújkálnak egy ideje :)

19/l

2011. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Számold meg,h hanyadik fogad középről kezdve, és ha a 8. akkor igen, ha csak a 7. akkor az utolsó nagyőrlő, bár annyak már ki kellett nőnie...
2011. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és ez baj hogy ott van?:O mert beirtam googleba, és egyből mütétet meg ilyeneket adott ki, na mondom szép
2011. jún. 13. 21:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogy baj! Akkor van szükség műtétre, ha nem bújik ki, csak fáj, és begyullad, de mivel te már látod, nincs vele gond! Nekem már 3 nőtt ki :) 21L
2011. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát ahogy érzem bújkál kifelé, de viszont ahogy mozgatom az alsó álkapcsom kellemetlen érzést kelt. ez azért van mert kellemetlen ott a felületnek?
2011. jún. 13. 21:57
 6/9 anonim ***** válasza:
A fognövés ilyenkor tud fájdalmas lenni. Én az első bölcsesség fogammal napokig alig tudtam aludni, de van aki szerencsésebben megússza, vagy csak kellemetlen, vagy nem is érzi, ez változó. De nyugi, ez teljesen természetes dolog,h nő a fogad, lehet,h lesz még 3 :)
2011. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek. kicsit megilyedtem hogy tüdőműtét után most ez jön. :)
2011. jún. 13. 22:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Még annyit,h ha nagyon fáj, és nincs otthon direkt fogfájásra való gyógyszer, nekem a bavált módszerem az,h algopirinből török le egy icipici darabot, és azt nyomom a fájó (növő) fog és az ínyem közé. Így sikerült mégis aludnom :)
2011. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, tuti, hogy az. Elég fájdalmas tud lenni, amikor nő.

Én viszont amondó vagyok, hogy húzasd ki. A bölcsességfognak nincs funkciója, könnyebben romlik, mint a többi, ráadásul az egész fogsort össze tudja kócolni, mert elkezdi tolni hátulról.

2011. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!