Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lépett fel valakinek ízületi...

Lépett fel valakinek ízületi gyulladás bölcsességfog eltávolítás után?

Figyelt kérdés
Meddig tartott és mi segített?

2022. szept. 6. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Készült rtg felvétel foghuzás után? Lehet visszamaradt egy szilánk és az okoz gócos tünetet.
2022. szept. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem készült. Sima húzás volt, elvileg egyben ki tudták húzni mindhárom fogat. Én is láttam őket. Amennyire meg tudtam ítélni, egyben voltak. Mindegyiknek gyulladt volt viszont a gyökere és nem kaphatok antibiotikumot allergia miatt. Úgy begyulladt az Achilles ínam, hogy alig tudok ráállni az egyik lábamra. A háziorvos gyulladáscsökkentő gyógyszert és krémet írt, de már egy hete fáj. Maga a húzás két hete volt.
2022. szept. 6. 13:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez probléma , lehet csonthártya gyulladásod van és ez okozza az idegi gyulladást. Én azt javaslom keress fel egy neurológust vagy egy jobb fogorvost aki foglalkozik csonthártya gyulladással és mindenképpen készüljön rtg az előző foghuzott területről.

Gondolom akkor húzás előtt sem készült kép ugye?

2022. szept. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De készült a húzás előtt. Röntgen és CT is.
2022. szept. 6. 14:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy nem vetném el a csonthártya gyulladás és a visszamaradt fogszilánk lehetőségét. Ha még is csonthártya gyulladás lenne hosszú távon eléggé megviseli az állcsont szerkezetét(osteoporosis). Ha úgy gondolod van rá időd és pénzéd csináltáss egy újabb CT és rtg felvétel. Ezekből meg lehet tudni honnan ered az idegi gyulladást .
2022. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Saját tapasztalata esetleg volt valakinek?
2022. szept. 6. 14:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Röntgen kimutatná? Csak mert nekem is hasonló panaszom van, és a röntgen semmit nem mutat.
2022. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Ha valami szilárd maradt volna ott,pl.csontszilánk, vagy valami, gondolom kimutatná.Neked mikor volt a műtét? Mennyi ideje vannak panaszaid? Te kaptál antibiotikumot?
2022. szept. 6. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!