Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem baj, ha a fogkőleszedésem...

Nem baj, ha a fogkőleszedésem 8 percig tartott? Mindenhol azt olvastam, hogy 20-30 perc. Na, az a várakozás volt.

Figyelt kérdés

2022. szept. 7. 16:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Tb-s hely, nem fizetős.
2022. szept. 7. 16:34
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha kevés a fogköved, lehetséges
2022. szept. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha n volt sok teendő, előfordul.
2022. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*nem
2022. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha kevés fogköved volt, akkor még ennél is kevesebb idő a fogkőleszedés.
2022. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Lehetetlen. Ennyi ido alatt meg a helyzetet felmerni sem lehet. Hany fogat csinaltak, felso negy-also negy?

Evenkenti 1x fogkoleszedes minimum 30 perces folyamat.

2022. szept. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindet elvileg. Egy évvel korábban is volt ugyanitt, az kB 20 perc volt.
2022. szept. 8. 06:55
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 6-os!

Ha valaki minden évben leszedeti a fogkövét és úgy tart 30 percig, akkor az illetőnek annyira kritikán aluli a szájhigiéniája, olyan szinten nem mos fogat, hogy nincs olyan helyzetben, hogy ebben a kategóriában, vagy bármilyen egészségügyi kérdésben állást foglaljon. Még hallgató koromban sem szöszmötöltem ennyi időt még a legpudvásabb szájjal sem úgy, hogy ott szakorvosi ellenőrzés alatt álltunk és jól megnézhettük magunkat, ha valami is ott maradt. A másik opció, hiszen én magam is majdnem dolgoztam ilyen helyen, hogy kiadja a magánrendelő vezetője, hogy akkor is tartson a kezelés 30 percig, ha nincs erre szükség, nehogy valaki (te, vagy a kérdező például) azt gondolja, hogy itt valami elmaradt esetleg.

Egy 8 percig tartó fogkőleszedés az az átlag mennyiség, nem kevés, de azért nem is kifejezetten vészes. Ha valakinek ennél jóval tovább tart, akkor ott az illetőnek nagyon el kellene gondolkodni azon, hogy esetleg vegyen egy fogkefét.

2022. szept. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak 20 perc volt.De ebből 10 azzal ment el,hogy hogy az asszisztens nem tudta szedni a fogkövemet,mert mindig befájdult néhány a fogaim közül és emiatt érzéstelenitő kellett hozzá.Meg még életembe nem voltam fogkövet leszedni csak most 23 évesen.Ahhoz képest nem volt sok
2022. szept. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xp ali ***** válasza:
Lehet elég, ha ügyes a doki és kevés fogköved volt. Ha 1 év múlva újra mész, akkor én nem aggódnék a helyedben. A 20-30 perc várakozás régen 2-3 óra volt, mobilteló nélkül. ;)
2022. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!