Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az olcsóbb fogkrémek is...

Az olcsóbb fogkrémek is vannak olyan jók mint a drágák?

Figyelt kérdés

Eddig ezeket használom: Oral-B, Aquafresh

A fogorvos azt javasolta Sensodyne vagy Elmex jobb.


Csak hát árban nem mindegy nekem. Tényleg fontos lenne váltani?



2022. szept. 11. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ugye tudod, hogy nagyon kevés fogkrémet kell csak használni? :)


Másrészt vannak nagyon olcsó jó márkájúak is, pl. én a Colgate Propolis-t szoktam venni, kb. 400 forint/100 ml.


Aztán pl. ezt használtam évekig: [link] 350 forint/125 ml.


A legjobban viszont ezt szeretem: [link] 700 forint/75 ml. Ebből van többféle.


A fehérítőseket viszont kerülöm, mert nagyon bántják az ínyem.

2022. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, rossznak tűnik a link. Szóval Vademecum 'Pure Breath' 2 in 1 fogkrém (gel toothpaste).
2022. szept. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
68%
A sensodyne és elmex akkor jó, ha érzékenyek a fogaid. Az Oral-B nemrég gyárt csak fogkrémeket, abban sokan amiatt nem bíznak. Jó akármelyik ezek közül, de amúgy fogmosás után úgyis érzi az ember, hogy jó vagy rossz volt a fogkrém. Nekem ajánlotta ismerősöm az LR fogkrémjét, aloe verás cucc, marha drága, mindenki odavan érte, hát nekem meg a legrosszabb, amit életemben használtam. Nem érzem tisztának a fogam és a lehelletem, szájízem is fura tőle.
2022. szept. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Dontodent (dm saját márka) gyógynövényes fogkrém. Tökéletesen jó. Linkelni nem tudom. Ebből is van többféle.


1-es és 2-es voltam

2022. szept. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3

Mi az az LR fogkrém?

2022. szept. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a signal herbal fogkrém vàlt be,foginyvérzésre is nagyon jó.Kb 350ft.
2022. szept. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

* Mármint nem a dontodent gyógynövényesből van több féle, hanem a dm saját márkájúakból (dontodent).


1,2,4

2022. szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

elmex piros színű, legjobb fogkrém, 900 ft a fehérítős is, most direkt mérem, idáig 5 hete használom már, és még van benne 1/4ednyi.


Érdekesség, hogy ezen rajta van a jelölés, hogy mennyit kell használni belőle, nem úgy mint a colgaten, hogy " 5 cm-es csíkot rakj rá".


De amúgy ezek a DM sajátmárkások jók szoktak lenni, szájvízük nagyon jó.

2022. szept. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Ja amúgy a DM-es cuccok jók szoktak lenni.

LR az egy MLM-es üzletág, aloe verás cuccokkal foglalkozik és azokat lehet megvenni horror áron. Persze vannak jó dolgaik, mert pl. a samponja jó, az mondjuk bevált, csak figyelgetni kell, hogy ne fogyjon el, legyen időben megrendelve.

2022. szept. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!