Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki ennyi tömött foggal?

Valaki ennyi tömött foggal?

Figyelt kérdés

Van valaki közületek akinek sok tömött foga van, mint nekem? Hány tömött fogatok van? És hány évesek vagytok? Ti mit csináltok hogy jobb legyen? Zavar titeket, hogy ennyi van?


Nekem 10 tömött fogam és 2 ki van húzva (baleset miatt letörtek) Bölcsesség fogam még nem nőtt ki.


18/L



2022. szept. 11. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

4 tömött fogam van, bölcsességfog még sehol.

17/f

2022. szept. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 11 tömött és eddig még egyet sem húztak ki. A bölcsesség fogam néhány éve beindult, de szerintem nem volt hely neki, ezért aztán nem jött ki, gondolom majd ha lesz kihullott fogam akkor lesz hely neki, hogy előjöjjön.


Engem amúgy nem zavarnak, meg nem is látszik, mert egy kivételével fehér tömések. Fogat mosok reggel és este is, így viszonylag jó állapotban vannak egyébként.


34/F

2022. szept. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért romlanak a fogaid mert alacsony a nyálad phja és ezért nem védi a fogakat.

Valószínűleg változtatni kéne az étkezésen.

2022. szept. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hátul mar szinte mind volt tomve, egy jo par letorott összetört kihuzttam. Eleg gaz a helyzet, es iszonyat draga bármi is ezzel kapcsolatbsn

Valamikor potolnom kell, alapbo elegge roszakk a fogaim :(

F/29

2022. szept. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

kb 8 tömött fogam van. Sajnos gyerekként állatok neveltek, akik nem tanítottak meg a helyes szájápolásra, így amikor már kapcsoltam tiniként késő volt, szuvasak lettek.


De azóta betartok mindent.


28F

2022. szept. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeres fogmosás, fogselyem és/vagy fogközkefe, esetleg szájvíz (drogéria sajátmárkás is jó). Dentálhigiénés kezelés plakkfestéssel (kiderül, van-e gond a fogmosással, otthoni tabletta is van hozzá), fogkőleszedés. Jó fogorvos, akihez nem félsz menni, így tényleg el is mész, nem halogatod.
2022. szept. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 hiányzó fog,5 tömött.Kell egy jó fogorvos,csak elégnehéz találni,aki tényleg nem a pénzre megy...De ha jönnek a bölcsesség fogaid,tudod majd behuzatni a hiányhoz,ha nagyörlőd hiányzik
2022. szept. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!