Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Átmehetek máshova fogszabályzá...

Átmehetek máshova fogszabályzásra tb támogatással? Több lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A Semmelweis jártam fogszabályzásra, de nem tudtunk együtt dolgozni a fogorvossal, ezért elbocsátott. Oda tartozom, ezért elméletileg csak oda mehetnék, de benne vagyok a rendszerbe, hogy el lettem küldve ezért és ezért. Ilyenkor mit csinálhatok? Nagyon kétségbe vagyok esve, a szüleim mérgesek rám, így most rájuk nem számíhatok.

Borzasztóan el*urtam, tudom.



2022. szept. 12. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tb alapon nem. Próbálkozz újra az eredeti orvosnál és ígérd le neki a csillagokat is az égből.
2022. szept. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

de mégis miért bocsátott el? Meg mi, fennhagyta a fogszabályzót és elküldött?


Érdekes ez az ország, az biztos.

2022. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:

Nem, jövőhétre kaptam időpontot, hogy leszedjék.

Nem csak úgy, nem tudtunk együtt dolgozni, ezért azt mondta, hogy ő befejezi velem.

2022. szept. 12. 20:39
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem sírd ki tőle, hogy ne vegye le, és változtatsz a szokásaidon.


Valószínűleg csak rád akar ijeszteni.


De miben nem lehet együttműködni? Vagy mit nem akarsz csinálni?

2022. szept. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

2-es! Kicsit vizsgáld meg a másik oldalról a kérdéskört, mielőtt ítélkezel. Egy valamirevaló helyről ugyanis elküldik az embert, ha nem kooperál, legalábbis kultúrországban így működik.

Probléma lehet például, hogy az illető nem tisztítja megfelelően, annyit meg nem ér a fogak csatasorba állítása, hogy menet közben szétszuvasodjanak. Plusz nyilván az orvos lesz ezért a hibás, ő meg nem óhajt bíróságra menni emiatt. Nem beszélve arról, hogy ha valaki meg nem tisztított fogakkal állít oda, az pont olyan, mintha úgy mennél prosztata vizsgálatra, hogy meg sem törölted kakilás után.

Aztán az olyan problémák, hogy nem gumizza otthon a gyerek, nem állítja magának. Akkor minek van a szájában, ha mindenki tudja, hogy így nem lesz eredmény? Miközben több éves sorbanállás van, akik között vannak bizony olyanok, akik szeretnék ezt a kezelést. És mindez az állam, vagyis az adófizetők pénzén. Milliók tűnnek el a kasszából olyan páciensek miatt, akik nem működnek együtt és emiatt sikertelen lesz a kezelésük. Így azért mindjárt más a perspektíva, ugye?

2022. szept. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem mindig letört a bracket. És elege lett. Azóta se tudom mit tegyek, egyre jobban idegeskedem ezen. Változtatni már nem tudok, aláírtam a papírt.
2022. szept. 14. 15:22
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

szánalom egy orvos, látszik hogy SZTK-s. Van aki popcornt, csokit, mindent eszik vele, és nem törik le, mert normálisan fel van ragasztva.


Kitalálom, 60-100 év közötti, befásult SZTK-s orvos?

2022. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7. válaszoló!

Nem, 31 éves, férfi, mindig kedves volt, nem is értettem tőle. :’-(

2022. szept. 14. 18:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hülyeséget mondok, de talán lehet pl. másik városba menni sztk-ba. Én vidéki vagyok, egyszer Budapestre mentem és ott sztk-ban foglalkoztak velem fogászaton, bár az nem fogszabályozás volt. De Bp-en se mindegy, hova mész, hogy hova tartozol.
2022. szept. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
amúgy én biztos nem engedném, hogy leszedje. Próbálj meg átmenni máshoz, lehet átvesznek egy bizonyos díjért cserébe, még mindig jobban jársz.
2022. szept. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!