Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek visszaesik most a...

Szerintetek visszaesik most a kereslet a magánfogászati ellátásokra?

Figyelt kérdés

1 év alatt 30%-nyit emeltek, az emberek megélhetési költsége csak élelmiszereket nézve a duplájára nőtt, minden nagyon drága lett.


Nyilván van az a réteg, ahol nem számít, de rengeteg átlag, kispénzű ember is járt magánba, "mer' az jobb".

Köztük én is, de most sokat jelent egy 25ezer ft-os általános felülvizsgálat + fogkőleszedés is.



2022. szept. 18. 08:46
A kérdező szavazást indított:
igen, visszaesik a kereslet
visszaesik a kereslet, de fedezik az áremelésből
nem esik vissza a kereslet, és jóval többet kersnek majd
nem esik vissza a kereslet, kb a pénzüknél lesznek
10 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Átlag keresetű vagyok, ugyanúgy eljárok magánba továbbra is. Ennyi az ára és kész. Nem iszok, nem dohányzok stb ennyi luxust hagyj engedjek már meg magamnak
2022. szept. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy ha válság van az egészségügyben egyből meglátszik. Nyáron háromszor próbáltam foglalni időpontot nőgyógyászhoz, de nem kaptam, mert nem sürgős. Szóval kénytelen voltam magánba menni.
2022. szept. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fogorvoshoz nem jár hetente az ember. Még ha a "jobbak" közé tartozol is, és félévente mész ellenőrzésre, akkor az a fogkőleszedés meg egy-két tömés bele fog férni akkor is, ha pár ezer forinttal drágább.


Amit el tudok képzelni, hogy akinek fogpótlás kell, ami költségesebb, az emiatt elhalaszthatja.

2022. szept. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!