Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fogszabályzó lehet jó...

Milyen fogszabályzó lehet jó nekem 19 évesen?

Figyelt kérdés
Már volt fogszabályzóm, de nem hordtam sajnos az éjszakait, és visszaálltak a fogaim rossz helyre. Most kezdtem az egyetemet, elkezdtem bulizni járni, jobban szocializálódni, növekszik az önbizalmam is, és úgy érzem, hogy egy rendes fogszabályzó ebben visszafogna. A felső fogsorom szerintem szűkebb, mint kéne lennie, van hogy két oldalt kisebesedik a nyelvem is. Ezt lehet, hogy lehetséges láthatatlan fogszabályzóval megoldani? A szüleim nem fizetik(amit meg is értek, miután egyszer már fizették), ezért az is fontos lenne, hogy lehessen részletekben fizetni. Mit ajánlotok? Esztétikailag nem néz ki olyan rosszul, viszont, ha tényleg szűkebb a felső fogsorom, akkor lehet, hogy egészségileg is szükséges.

2022. szept. 18. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Kerámia fogszabályzó, viszont az drágább és kényesebb is (sárgul stb.).

Szerintem viszont egyáltalán nem "visszataszító", ha valakinek fogszabályzója van, szóval ez ne vigye el az önbizalmad.

2022. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!