Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 17 évesen késő fogszabályzót...

17 évesen késő fogszabályzót felrakatni mélyharapás ellen?

Figyelt kérdés
Elég rossz mélyharapásom van, hogyha harapok az alsó fogaim nem is látszanak elől, meg az állam is hátra van "csúszva". Kiváncsi lennék, hogy még lehetne-e elérni nagy változásokat és hogy kb mennyi ideíg fog kelleni elviselnem.

2022. jún. 2. 22:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Árakra is kíváncsi lennék, mert ha jól tudom 18 éven aluliaknak olcsóbb.
2022. jún. 2. 22:16
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem keso, de jobb lesz ha sietsz, mert 18 eves korodig kapod csak meg kedvezmenyesen. Utana baszott draga lesz a fogszabalyozas.


Ar valtozo, 50-130 ezer kozott van. Nekem par eve pl 100 ezer volt sztk-ban, baratnomnek meg csak 50, masik varosban. Nekem a tervezett 1 ev helyett lett 2,5. Szoval sokszor az orvos se tudja beloni, hogy hany evig kell hordani, de ez ne tantoritson el. A lenyeg, hogy meg a 18. szulinapod elott tegyek fel,mar ha addig kapsz idopontot. Nekem osszesen az elso konzultaciotol szamitva 7 honapot kellett varnom, mire felkerult a fogszabalyzo.

2022. jún. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, még nem rég töltöttem be a 17. évemet szóval ideje lenne elmennem.
2022. jún. 2. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem a penz szamit huszonevesen boven, harmincasan meg lehet szabalyoztatni ugy, hogy ertelme van. En huszoneves koromban, es jobb is, mert a negy bolcsessegfogam keson nott ki, azok kinovese utolag tonkrevaghatja, torlodast okoz, es nem biztos, hogy ki kene huzatni.

Nekem eleg ritka, hogy a bolcsessegfogaim a legjobbak, most 49 evesen is, viszont foghuzas muszaj volt, mert keskeny szajban nagy fogak torlodtak. Gyerekkori edesseg es akkori vacak fogkrem miatt a korabbi fogaimban mar nagy tomesek voltak, azok kozul huztak.

Bocs, hogy terjengos voltam. Amig nem sorvad az iny, de 35 eves korig egesz biztos, hogy erdemes.

2022. jún. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jobb helyeken a bolcsessegfogakat kihuzzak/kimutik, ha rontgen alapjan latjak, hogy nem fognak elferni, meg a fogszabalyzas elott.
2022. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És 4es válaszoló, neked meddig tartott míg helyrejöttek a fogaid?
2022. jún. 2. 22:49
 7/7 anonim ***** válasza:
31 évesen kaptam fogszabályzót mélyharapás miatt.
2022. jún. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!