Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha a növő bölcsesség fogam...

Ha a növő bölcsesség fogam elkezdte tolni a fogaimat, akkor lehet hogy nem azt veszik ki, hanem egy másik hátsó fogamat, ami lyukas?

Figyelt kérdés
Szerintem a bölcsesség fogam kezd nőni, és attól mozdultak el a fogaim. Hátul vannak nagyon rossz fogaim, amiknek szerintem már gyökér kezelés is kéne. Lehet, hogy azokat veszik ki, és akkor a bölcsesség fognak lesz helye nőni? Már nagyon régen voltam fogászaton, és tudom, hogy már rég el kellett volna menni, mostmár fogok is. Csak szeretnék picit informálódni, mielőtt megyek. Ne legyen az, hogy a fogorvos kihúzza a bölcsesség fogat, ezt meg betömi, vagy ilyesmi, mert neki az több pénz stb.. Igazából félek ettől, szeretném, hogy jól csinálják meg.

2022. szept. 18. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez röntgennel kizárható, de ha így lenne, az borzalmas fájdalommal jár, velem megtörtént.
2022. szept. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Röntgent látva tudják csak megmondani, hogy mi a teendő.


Nekem az alsó 2 vízszintesen nőtt, az egyiket hamar kivették, a másik viszont már nekem is tolta el őket - számomra észrevétlenül, mert a 4es hiányzik és így volt hely hová dőlni, de a röntgenen látszik, hogy azok ferdék.

2022. szept. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!